Survival License Krav Maga Kapap

Treningi personalne / Vip

treningi personalne krav maga kapap

Naucz się chronić siebie i bliskich, zyskaj formę życia dzięki specjalistycznemu treningowi z osobistym trenerem.

Treningi personalne SL System Krav Maga Kapap to zajęcia dedykowane ludziom biznesu, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Spotkania jeden do jeden z trenerem pozwalają skupić się na predyspozycjach, sile i słabościach osoby trenującej. Daje to możliwość niezwykle szybkiego rozwoju, zarówno technik obrony, jak i kondycji, dynamiki i sprawności

Treningi indywidualne, w odróżnieniu od zajęć grupowych to przede wszystkim większa intensywność nauczania, ale również elastyczność jeśli chodzi o miejsce i czas spotkań.

Indywidualny program treningowy dostosowany do potrzeb i celów trenującego to gwarancja sukcesu

Zapraszam wszystkich chętnych, pragnących robić szybkie postępy podczas wolnych od rutyny sesji treningowych!

Jeżeli nie możesz trenować w grupie, bądź Twoje godziny pracy nie pozwalają Ci na trening, ta opcja jest dla Ciebie. Zajęcia przeznaczone są dla osób wymagających, pragnących indywidualnego podejścia oraz osobistego programu treningowego. Sesje dzielone są na 2 podstawowe moduły: CrossFit oraz CrossFight.

CrossFit – metoda łącząca najlepsze i najskuteczniejsze na świecie formy treningu fizycznego. Cechą charakterystyczną CrossFit jest uniwersalność i użyteczność. Dzięki przekrojowej pracy klient zyskuje wymierne rezultaty łącząc jednocześnie pracę nad siłą, szybkością, wytrzymałością, elastycznością i koordynacją. Trening metodą CrossFit nie ma prawa się znudzić i jest dostosowany do indywidualnych możliwości i preferencji klienta. Podczas sesji używamy takich przyrządów jak: kettlebelsy, gumy, piłki lekarskie, wolne ciężary, kamizelki obciążeniowe i inne. Trenujemy według potrzeb, na sali, macie i na powietrzu.

CrossFight – metoda treningowa łącząca najskuteczniejsze elementy walki oraz samoobrony. Dzięki nowoczesnemu treningowi zyskasz realne umiejętności pozwalające na obronę w sytuacjach ekstremalnych. Podczas sesji używany jest najwyższej jakości sprzęt, pozwalający na bezpieczny trening a indywidualne podejście zapewnia szybkie postępy.

Moi klienci to biznesmeni, artyści , sędziowie oraz profesorowie uczelni, lekarze ale również celebryci i osoby publiczne. Zapewniam 100% anonimowość moim klientom Vip!

 

krav maga kapap

Czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie?

Jeśli masz pytania to dzwoń - tel. 790 219 924! Bardzo chętnie się z Tobą spotkam. Dowiesz się jak mogę Ci pomóc, omówimy czego Ty oczekujesz i jak szybko możesz osiągnąć poziom treningowy, który będzie dla Ciebie satysfakcjonujący. Dzięki wspólnej rozmowie będę mógł dobrać najlepsze metody rozwoju treningowego tylko dla Ciebie!

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Bądź na bieżąco z Survival License. Jako pierwszy oglądaj nasze filmy szkoleniowe.
Twój e-mail będzie u nas bezpieczny!