Survival License Krav Maga Kapap

System Survival License Krav Maga Kapap

Najskuteczniejsza hybryda systemów walki

Oprócz Krav Maga, Kapap oraz SDI w SL System wykorzystuję również elementy z innych systemów walki, w których się szkoliłem min. walki parterowe, Silat, JKD, Systema, Pencak. W SL System jedyną zasadą jest wygrać i być bezpiecznym.

SL System Krav Maga Kapap to najprostszy system stworzony aby bronić siebie i swoją rodzinę w sytuacjach skrajnego zagrożenia. Jest on zbudowany hybrydowo z kilu najlepszych, z zarazem najbardziej agresywnych systemów obrony i ataku, uproszczonych i rozwiniętych o szybkie, zdecydowane i skuteczne działanie.

System jest odruchowy i bardzo łatwo przyswajalny. Zdecydowanie jego przewagą jest działanie na punkty neuralgiczne człowieka, co powoduje natychmiastowe obezwładnienie napastnika.

Proste i skuteczne działania nie wymagające użycia dużej ilości siły, niezależnie od wielkości masy czy siły agresora. Bezwzględnie SL System Krav Maga Kapap daje pewność siebie, spokój o rodzinę oraz mienie. W tym systemie szkolą się u mnie biznesmeni, przedsiębiorcy, bankowcy, artyści, dla których bezpieczeństwo rodziny, bliskich oraz dóbr majątkowych to najwyższy priorytet.

 

Charakterystyka głównych systemów wykorzystywanych w SL System:

Krav Maga

militarny system obrony, opiera się na naturalnych odruchach człowieka, przy tym wykorzystuje je do szybkiej nauki ataku i obrony. Jest to walka w bliskim kontakcie rozpracowana na trzech poziomach: stójka, parter, pozycje pośrednie. Używa ciosów, kopnięć wszelkiego rodzaju, które mają przynieść natychmiastowe wyłączenie agresora z walki. Do walki wykorzystywany jest różnego rodzaju sprzęt: ostre narzędzia typu nóż, siekiera, maczeta, pałka, kij baseballowy, broń krótka i długa. Ataki są twarde, agresywne, zdecydowane. Krav Maga jest prosta i szybka do nauki.

Kapap

to system szybkich rozwiązań z wykorzystaniem dźwigni, ataków okaleczających i agresywnych ataków na punkty witalne. Atakujemy min. krtań, oczy, strefę kroku, tył głowy, splot słoneczny, szyję, stawy i ścięgna. W Kapapie bronimy się przed bronią typu pistolet, nóż, kij baseballowy, pałka, kubotan. Charakteryzuje się prostym sposobem uderzania. W Kapapie znajdują się elementy boksu, Jiu Jitsu.

SDI

wykorzystuje agresywne ataki i obrony krótkimi przedmiotami typu kubotan, krótkie małe noże, zawinięte tygrysy lub inne krótkie ostre narzędzia do walki, jak również gadżety typu latarka czy przedmioty codziennego użytku. Techniki charakteryzują się atakiem bezpośrednio na wszystkie miejsca neuralgiczne, co w rzeczywistości w bardzo krótkim czasie zakańcza walkę.

SL System Krav Maga Kapap stworzony jest dla wszystkich osób, które czują się zagrożone, a chciałyby czuć się pewnie w każdym miejscu i czasie. Trenując z nami zyskasz pewność, że poradzisz sobie w każdej sytuacji, mogąc ochronić zdrowie i życie swoje oraz Twoich bliskich.

Podczas treningów rozwijamy swoją sprawność i szybkość, w której towarzyszy nam dynamiczny rozwój prostych i odruchowych technik, które bardzo szybko kodujemy. Trenujemy techniki prewencyjne oraz sposoby szybkiego obezwładnienia.

Survival License Krav Maga Kapap daje ogromną dawkę dynamiki, koordynacji, pracy fizycznej,  psychicznej oraz odstresowanie w 200%. Ponadto omawiamy wiele tematów związanych z psychologią i psychiką agresora, uczymy jak z nim rozmawiać, co i kiedy robić, w jaki sposób wykorzystać te umiejętności. Dowiesz się jak najwcześniej rozpoznać zagrożenie, jak je oceniać. Poznasz prewencyjne sposoby działania, tak aby uniknąć zagrożenia i starcia z agresorem.

Pracujemy też na sprzęcie technicznym najwyższej jakości, takim jak:

 • worki,
 • skakanki,
 • tarcze,
 • łapki
 • oraz wszelkiego rodzaju ochraniacze dla 200 procentowej ochrony ciała.

W treningu Systemu Survival License Krav Maga Kapap korzystamy również z elementów

 • crossfitu,
 • mechaniki ruchu,
 • calisteniki,
 • technik rozciągania i rozluźniania mięśniowego
 • oraz odprężenia psychicznego
 • i innych nowinek technologii sportowo ruchowych.
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Bądź na bieżąco z Survival License. Jako pierwszy oglądaj nasze filmy szkoleniowe.
Twój e-mail będzie u nas bezpieczny!