Survival License Krav Maga Kapap

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Została opracowana z myślą o maksymalnej prostocie i skuteczności, tak aby każda osoba nawet mało sprawna fizycznie mogła opanować techniki obrony. Ten system walki wręcz i samoobrony nauczany jest w Izraelu w wojsku, policji a nawet szkołach podstawowych. Ze względu na sytuację geopolityczną Izraela system jest ciagle testowany w realnych walkach a także cały czas doskonalony i rozwijany.

Typowy Izraelski kurs militarny trwa 120 godzin. Na każdych zajęciach poznajesz techniki, schematy zachowań, wykonujesz ćwiczenia przygotowujące Cię do samoobrony w realnych warunkach. Wszystko czego uczysz się podczas treningu możesz wykorzystać w sytuacji zagrożenia.

Nie. Oczywiście jak podczas uprawiania każdego sportu jesteś narażony na zadrapania czy drobne stłuczenia. Jednak uważnie wypełniając polecenia instruktora i mając ochraniacze – jesteś bezpieczny.

To nie jest wymagane. Oczywiście kondycja, siła i koordynacja nabyte podczas trenowania innego sportu pomagają w zajęciach Krav Maga, jednak wszystkiego uczymy od podstaw.

Jeśli masz mniej niż 18 lat na Twój udział w zajęciach musza wyrazić zgodę rodzice, oraz obejrzeć jeden trening z Twoim udziałem. Jeśli zdecydujesz się rozpocząć zajęcia sprawdzana jest również Twoja niekaralność.

Sekcja zapewnia sprzęt do treningów (worki, tarcze, łapki naręczne). Jednak osobiste ochraniacze które to są wyszczególnione w oświadczeniu  musisz nabyć obowiązkowo od instruktorów UKMP . Od pierwszych zajęć przydaje się ochraniacz strefy kroku.

Masz pytanie

Skorzystaj z formularza poniżej lub skontaktuj się telefonicznie!

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Bądź na bieżąco z Survival License. Jako pierwszy oglądaj nasze filmy szkoleniowe.
Twój e-mail będzie u nas bezpieczny!