Survival License Krav Maga Kapap

Krav Maga

Krav Maga lub Kravmaga (hebr.: dosłownie „walka w bliskim kontakcie”) – Izraelski system samoobrony i walki wręcz opracowany w latach 30. XX wieku w Czechosłowacji, przez Imi Lichtenfelda wybitnego sportowca wojownika i gentelmana.

Imi Lichtenfeld

System bazuje na podstawowych odruchach obronnych człowieka które dzięki treningowi są wzmacniane. Krav Maga jest najbardziej wszechstronnym systemem walki i samoobrony na świecie. System cały czas ewoluuje na drodze licznych badań i doświadczeń użytkowników. Krav Maga nie jest sportem i nie przewiduje się tu zawodów jednak walki sparingowe to jeden z najważniejszych elementów treningu, to dzięki walkom zadaniowym student ma być w stanie podjąć walkę z każdym agresorem, w każdej płaszczyźnie walki. Również uzbrojonym w nóż, pałkę lub broń palną. Prócz treningu na sali oferujemy działania sytuacyjne odwzorowując realne warunki starcia. Krav Maga uczy podejmowania racjonalnych decyzji w ekstremalnym stresie.

KRAV MAGA  jest Izraelskim systemem walki wręcz i samoobrony dla kobiet i mężczyzn rozwijającym nasze naturalne odruchy. Tu nauczysz się technik najbardziej destrukcyjnych i skutecznych w sytuacji zagrożenia oraz sposobów  KRAV MAGA  które mogą uratować życie i zdrowie twoje i twoich bliskich. Stosowane są też warianty delikatnego zneutralizowania przeciwnika, rozładowania trudnej sytuacji.

System KRAV MAGA to atak i obrona np.: przy próbie napaści i zagrożeniu bliskich osób oraz przed szantażem nożem, pałką, pistoletem. Jak również obrona w ciasnych pomieszczeniach np. winda, klatka schodowa, w miejscach ciemnych, w wodzie, w samochodzie, w środkach komunikacji miejskiej oraz wielu innych sytuacjach zagrożenia.

KRAV MAGA  jest Izraelskim systemem walki wręcz i samoobrony rozwijającym twoje naturalne odruchy które już masz, koordynację i dynamikę ruchu, podnoszącym sprawność fizyczną całego ciała, wytrzymałość i kondycje. Poprawia samopoczucie i pewność siebie. Dlatego też KRAV MAGA jest bardzo prosta i szybka do nauki dla kobiet, mężczyzn i młodzieży. Tu nauczysz się technik najbardziej destrukcyjnych i skutecznych w sytuacji zagrożenia oraz sposobów  KRAV MAGA które mogą uratować życie i zdrowie twoje i twoich bliskich. Stosowane są też warianty delikatnego zneutralizowania przeciwnika, rozładowania trudnej sytuacji.

Krav Maga jest nowoczesnym, praktycznym i sprawdzonym systemem samoobrony i walki wręcz, opracowanym i używanym od 50 lat przez Siły Zbrojne Izraela (IDF), policję, straż graniczną i inne służby – w tym również jednostki specjalne i antyterrorystyczne.Prosty i maksymalnie skuteczny system opiera się na wzmacnianiu podstawowych odruchów obronnych człowieka. Dzięki logicznie zbudowanej metodzie szkolenia oraz podejściu do samoobrony i walki, umożliwia osiągnąć dobry poziom sprawności w stosunkowo krótkim okresie trenowania również dla osób które nigdy nie ćwiczyły żadnych form walki. Prostota i skuteczność oraz realistyczne szkolenia podejmowania właściwych decyzji w stresie spowodowały jego rosnącą popularność w sferze cywilnej – zarówno w treningach osób młodszych, jak i starszych, a także dziewcząt i pań o dowolnej kondycji fizycznej.

KRAV MAGA to system obrony z atakiem. Atakujemy między innymi newralgiczne części ciała jak krocze, szyje, kolana, wszystkie stawy, oczy, uszy, gryziemy i drapiemy i wiele innych sposobów aby obronić siebie i bliskich w sytuacji zagrożenia. Szkolimy też naszych studentów przed napaścią agresorów z różnego typu bronią np. szantaż nożem, atak pałką, szantaż pistoletem, próby napaści na ciebie i  twoich bliskich. Obrona i prewencja w restauracji, pubie, klubie i wielu miejscach publicznych oraz na imprezach masowych. Obrony w ciasnych pomieszczeniach np. winda, klatka schodowa, napaści w pociągu, w samochodzie, w wodzie  oraz  środkach komunikacji miejskiej lub w miejscach ciemnych i wielu innych sytuacjach zagrożenia.

KRAV MAGA   to sposób na życie… aby w dzisiejszym gąszczu problemów życia, pędzących   trudnych spraw i zamyślenia  nie stać się ofiarą  bezlitosnych ludzi i nie zostać  na ulicy bez pomocy.

Razem możemy to zmienić.  

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Bądź na bieżąco z Survival License. Jako pierwszy oglądaj nasze filmy szkoleniowe.
Twój e-mail będzie u nas bezpieczny!