Survival License Krav Maga Kapap

Oferta University Krav Maga Poland

logo png

Szkolenia Survival License Krav Maga Kapap to alternatywa dla Systemów samoobrony!

SL System Krav Maga Kapap stworzony jest dla wszystkich osób, które czują się zagrożone, a chciałyby czuć się pewnie w każdym miejscu i czasie. Zyskasz pewność, że poradzisz sobie w każdej sytuacji, mogąc ochronić zdrowie i życie swoje oraz Twoich bliskich. Zapraszamy na treningi, szkolenia grupowe, indywidualne, terenowe, VIP, kursy samoobrony, seminaria, warsztaty, szkolenia prewencyjne oraz na zajęcia indywidualne dla każdego, jak i personalne treningi dla szeroko pojętego business’u, przedsiębiorców, firm, banków, środowisk artystycznych i prywatnych osób.

W ofercie:

Zakres treningowy to min.:

 • Prewencja w każdym miejscu
 • Napaść agresywna - obrona z atakiem
 • Szybkie i łatwe techniki dla kobiet
 • Sposoby perswazji i rozmowy z agresorem
 • Rozładowanie sytuacji groźnych, bez użycia siły
 • Napaść z bronią wszelkiego rodzaju
 • Bardzo szybkie rozpoznawanie zagrożeń i ich zakończenie
 • Szybkie działania na punkty neuralgiczne agresora
 • Obezwładnienia w ciasnych pomieszczeniach
 • Obrona odruchowa tym co mamy w zasięgu ręki lub przy sobie
 • Obrona i atak z dowolnym przedmiotem, w dowolnym miejscu
 • Napaść w samochodzie lub obok niego oraz w komunikacji miejskiej
 • Szantaż bronią – nóż, pistolet, pałka, ostre narzędzia. I wiele innych!

Zajęcia grupowe

Oferujemy intensywne szkolenia specjalne SL System Krav Maga Kapap dla każdego, bez względu na wiek czy płeć. Szkolenia (18-40 lat), +35 (od 40 lat wzwyż) oraz dla dzieci (8-15 lat). Szkolenia oparte są na standardach Izraelskich Służb Specjalnych. Nasze programy szkoleniowe budowane są w oparciu o najnowocześniejszą metodykę nauczania, dobór najlepszych, stale udoskonalanych technik i taktyk walki. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami od spraw bezpieczeństwa na Świecie. Gwarantuje to najwyższą jakość szkoleń w systemie Krav Maga Kapap i kompleksową obsługę w zakresie szkoleń systemu militarnego SL System.

Szkolenia dla Kobiet

SL System Krav Maga Kapap jeste dostosowany również dla kobiet gdyż bardzo często to one są obiektem napaści przez silniejsze osoby. U nas rozwiniesz najprostsze techniki ataku i obrony, oraz techniki prewencyjne, abyś nigdy nie czuła się bezradna i zagrożona. W treningach rozwijamy nie tylko swoją sprawność psychofizyczną ale również wykorzystujemy wiele ćwiczeń spalających tkankę tłuszczową! Kliknij w nagłówek aby poznać szczegóły.

Zajęcia personalne VIP

Zajęcia przeznaczone są dla osób wymagających, pragnących indywidualnego podejścia oraz osobistego programu treningowego. Jeżeli nie możesz trenować w grupie, bądź Twoje godziny pracy nie pozwalają Ci na trening, ta opcja jest dla Ciebie. Naucz się chronić siebie i bliskich, zyskaj formę życia dzięki specjalistycznemu treningowi z osobistym trenerem. Zapewniamy anonimowość naszym klientom VIP. Kliknij w nagłówek aby poznać szczegóły.

Szkolenia dla Służb Mundurowych

Kompleksowe wyszkolenie w Systemie Survival License to szybki i prosty rozwój adepta. Przygotowanie fizyczne przy użyciu najnowszych osiągnięć sportowych, psychologicznych, technicznych, merytorycznych i treningowych. Wykorzystujemy najlepsze działania sportowe: cross fit, dynamika, mechanika ruchu, koordynacja, szybkość, kettlebell, ćwiczenia sprawnościowe, ćwiczenia wolnym ciężarem oraz własnym ciałem (calistenika), ćwiczenia na gumach, rozciąganie. Pomocniczo również bieganie i pływanie. Na treningach korzystamy ze sprzętu typu: tarcze, łapki, worki, drabinki, kaski, rękawice, gumy treningowe, manekiny duże, manekiny parterowe, pistolety, noże, pałki, długa broń, okulary i wiele innych. Dodatkowe materiały szkoleniowe video do codziennych ćwiczeń to zadania sprawnościowe, techniki, trening motoryczny, dynamiki, sprawności, wytrzymałości, takie które można wykonać w każdym miejscu i czasie (poza jednostką). Daje to usprawnienie rozwoju adepta, myślenia, działania, zadaniowości i wspomaga realizację modelu rozwojowego.

Zajęcia terenowe

SL System oferuje również szeroką gamę szkoleń poza salą treningową. Są to min.: zajęcia Extreme w terenie (parki, bunkry, las itp.), zajęcia na basenie (walki w wodzie), szkolenia w środkach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus), szkolenia w samolocie czy samochodzie. Szkolenia z przeciwdziałania kradzieży samochodu, porwaniu osób, szantaż w pojeździe prowadzone są na parkingach, w garażach oraz na ulicy. SL System to również wyszkolenie w miejscach realnego zagrożenia, w ciasnych pomieszczeniach (winda, korytarz, tunel itp.) oraz w ciemnych miejscach (piwnice, nieoświetlone ulice, parki itp.).

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Bądź na bieżąco z Survival License. Jako pierwszy oglądaj nasze filmy szkoleniowe.
Twój e-mail będzie u nas bezpieczny!